Wymagania dla kandydatów na Członka Oddziału.

Członkiem Zwyczajnym Stowarzyszenia może być osoba fizyczna, która kumulatywnie spełnia następujące przesłanki:

1) posiada obywatelstwo polskie lub jest cudzoziemcem mającym miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;

2) spełnia wymogi kwalifikacyjne dla służby bezpieczeństwa i higieny pracy określone we właściwych przepisach;

3) posiada pełną zdolność do czynności prawnych;

4) nie jest pozbawiona praw publicznych;

5) daje rękojmię przestrzegania norm współżycia społecznego i Zasad etyki zawodowej.

Członkiem Zwyczajnym Stowarzyszenia może być osoba, który wypełni i dostarczy do oddziału deklarację członkowską oraz wniesie opłatę "wpisową" w kwocie 25 zł oraz terminowo opłacał będzie składkę członkowską w wysokości 15 zł miesięcznie.

Członkiem Honorowym może być osoba fizyczna, która ma szczególne zasługi w rozwoju Stowarzyszenia lub wybitne osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony pracy oraz człowieka w środowisku pracy.

Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia może być osoba prawna, jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej lub osoba fizyczna uznająca cele Stowarzyszenia i aktywnie wspierająca jego działania.

Wypełnioną deklarację członkowską można dostarczyć na spotkanie oddziału lub skan wysłać na adresy e-mail podane na stronie oddziału.

Wpłaty wpisowego, składek członkowskich i darowizn można dokonywać na konto bankowe Oddziału OSPSBHP Warszawa Wola:

OSPSBHP Oddział Warszawa Wola
ul. Sokołowska 4
Credit Agricole  nr rachunku: 91 1940 1076 3192 6155 0000 0000

W tytule przelewów prosimy wpisać imię i nazwisko oraz dokładne opisy dokonywanych wpłat np. "składki za okres od... do..." lub "wpisowe + składki za okres od... do..." itp.

Informacje nt. zaległości składkowych można uzyskać u skarbnika naszego oddziału: kol. Adam Suszcz e-mail; adams915@wp.pl

Sprawami rejestracji członków oddziału zajmuje się sekretarz: kol. Piotr Perka e-mail; health.safety.fire.protection@gmail.com

Deklaracja członkowska /Files/66/Deklaracja członkowska 2018-nowa.pdf