Spotkanie Świąteczne 6.12.2022

6 grudnia 2022 r. odbyło się spotkanie Członków naszego Oddziału .....

W dniu 6 grudnia 2022 r. odbyło się ostatnie spotkanie Członków naszego Oddziału, czas i data szczególna, więc i spotkanie było szczególne i świąteczne. Zarząd Oddziału przygotował słodki poczęstunek oraz miłe świąteczne prezenty niespodzianki. Rozmawialiśmy o planach naszego Oddziału na przyszły rok, uczestnicy spotkania dzielili się swoimi sugestiami, jakie działania możemy podjąć jako organizacji w promowaniu bezpieczeństwa pracy.

W drugiej części spotkania kolega Dariusz Płachecki przedstawił specyfikę pracy, w trudnym terenie i trudnych warunkach atmosferycznych, podczas budowania rurociągu gazowego. Prezentacja była bardzo interesująca, gdyż niewielu pracowników Służby BHP ma okazję poznać taki rodzaj pracy i w nim uczestniczyć. Prezentacja pokazała trudności z jakimi muszą zmierzyć się pracownicy, nadzór i Służba BHP, wyjątkowa praca, wyjątkowe warunki i wyjątkowe wyzwania. Dziękujemy Darkowi za ten pouczający przekaz.