Spotkanie Oddziału

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID 19 w dniu 5 listopada 2021 r. mieliśmy okazje spotkać się wreszcie w realu. Spotkanie odbyło się w sali Ośrodka Szkoleniowego BHP Cierpka, którą to salę udostępniły nam właścicielki ośrodka a zarazem Członkinie naszego Oddziału.

Podczas spotkania rozmawialiśmy nt. organizacji I Ogólnopolskich Mistrzostw Służby BHP, które organizuje nasz Oddział w dniu 10.06.2022 r. w Szydłowcu. Rozważaliśmy różne pomysły i warianty tego wydarzenia a pomysłów było co nie miara. Podczas spotkania podzieliliśmy się naszymi codziennymi problemami i trudnościami w codziennej pracy oraz wysłuchaliśmy pomysłów na ich rozwiązywanie.

Spotkanie miało również bardzo miły akcent, gdyż była okazja powitać nowych Członków naszego Oddziału oraz wręczyć legitymacje członkowskie.