Spotkanie świąteczne

W dniu 11 grudnia 2019 r. odbyło się przedświąteczne spotkanie Członków naszego Oddziału. Prezes Oddziału Cecylia Połuboczek podsumowała działania w 2019 r. i przedstawiła propozycje spotkań w 2020 r.

Honorowym gościem spotkania był kolega z Litwy Erik Zujevicius, który jako Specjalista HSE z ramienia Budimex-u nadzoruje budowę Rafinerii Możejki na Litwie. Erik opowiedział, jak wygląda praca Inspektora BHP na Litwie, jakie są jego zadania i z jakimi problemami musi się mierzyć.

Następnie Członkowie Oddziału otrzymali legitymacje i znaczki naszego Stowarzyszenia oraz kalendarze na nowy 2020 rok.

Podczas częstowania się pysznym ciastem i smakołykami, o które zadbał Kolega Mariusz Matycz, rozmawialiśmy o naszych działaniach na przyszłość.